Nemzetközi álláslehetőségek

TAKARÍTÓNŐKET KERESÜNK

a kurdisztáni Amerikai Konzulátus területére
akár azonnali munkakezdéssel
Jelenleg kb 100 fős multinacionális csapatunk bővítésére keresünk kollégákat Erbilbe, Kurdisztánba, az Amerikai Konzulátus területén történő munkavégzésre. A szerződés 1 éves, 30 napos hazautazási szabadsággal. Pályakezdők, tapasztalattal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk.
Erbilről legfontosabb tudni, hogy teljesen biztonságos, felvilágosult, nyugati szemléletű város, muszlimok és keresztények vegyesen lakják. A Konzulátus a keresztény negyedben található, ahova maximális biztonsági intézkedések után lehet csak belépni.

A feladat:

  • a Konzulátus területén található apartmanok, villák közös helyiségeinek takarítása 4-5 fős csapatokban

Elvárás:

  •  büntetlen előélet
  •  megbízható munkavégzés
  •  ápolt megjelenés
  •  csapatjátékos attitűd
  •  alap angol nyelvtudás előny

Szállás, utazás térítésmentesen biztosított. Nyelvtudás nem szükséges, helyszíni magyar kollégáink minden ügyintézésben segítenek!
Tel: +36 30 547 5984; email: allas@xeless.com

XELESS GROUP SUCHT NACH EINEM

Elektriker für das Projekt in Gao, Mali
Wir suchen einen deutschsprachigen neuen Kollegen, der Xeless Group auf dem deutschen Militärstützpunkt in Gao, Mali repräsentieren könnte

Aufgaben:

  •  Management eines Teams von 2- 6 Mitarbeitern, Bewertung ihrer Leistung
  •  professionelle Unterstützung und Leitung der alltäglichen praktischen Aufgaben
  •  elektrische Reparaturen und Instandhaltung von großen Zelten und Industrietüren
  •  tägliche Elektroinstallation, allgemeine Wartungsarbeiten
  •  Koordination vor-Ort Workflow Projekte
  •  Offizielle Vertretung der Xeless Gruppe in Mali
  •  Steigerung, Erhaltung und Aufrechterhaltung der Kundenzufriedenheit
  •  Reporting an Management und Kunden
  •  verantwortlich für die alltägliche Problemlösungen

Anforderungen:

  •  elektrische Bescheinigung/Meisterbrief
  •  Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
  •  Gute Kenntinisse von MS Office
  •  Erfahrung in Teamführung
  •  gute Kommunikations-und Verhandlungsfähigkeit
  •  Networking mit anderen Unternehmen
  •  ausgezeichnetes Problemlösungs Geschick
  •  Dynamische, proaktive Persönlichkeit

Vorteile:

  •  Englischkenntnisse
  •  Hochschuldiplom

Wir bieten :

  •  Attraktives Gehaltspaket
  •  Vollverpflegung
  •  Vielfältige Verantwortung

Falls Sie an einer Zusammenarbeit mit uns interessiert sind, senden Sie bitte Ihren Lebenslauf auf Deutsch an job@xeless.com

ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK KURDISZTÁNBAN

Jelenleg 100 fős multinacionális csapatunk bővítésére keresünk kollégákat Erbilbe, Kurdisztánba.
Erbilről legfontosabb tudni, hogy teljesen biztonságos, felvilágosult, nyugati szemléletű város, muszlimok és keresztények vegyesen lakják. Az erbili cég vezetősége magyar, illetve a dolgozók kb 60-70%-a Magyarországról és Erdélyből való

Erbil

TAKARÍTÓI MUNKALEHETŐSÉG ERBILBEN

Irodák és családi házak, apartmanok takarítására keresünk takarítónőket 6 hónapos, határozott idejű szerződésre.
Szállás, utazás térítésmentesen biztosított. Nyelvtudás nem szükséges, magyar kollégáink minden ügyintézésben segítenek.

Tel: +36 30 547 5984; e-mail: allas@xeless.com