Álláslehetőségek Budapesten

Xeless Kft. keres XXII. kerületi telephelyére konténer karbantartó/szerelő munkatársat

Feladatok:

–        konténerpanelek összeállítása, lakó-, iroda-, szaniterkonténerek összeszerelése, átalakítása

–        konténerek karbantartása,

–        kisebb szerelési munkák elvégzése (vízvezeték bekötése, lakatos munkák stb)

–        anyagszükséglet felmérése

Elvárások:

–        konténer összeszerelésében szerzett tapasztalat

–        lakatos vagy vízvezeték-szerelői vagy villanyszerelői végzettség

–        jó műszaki érzék

–        önálló munkavégzés

–        B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

–        versenyképes fizetés

–        azonnali munkakezdés

–        hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezni lehet önéletrajzzal az allas@xeless.com e-mail címen vagy a +36 30 529 7065 telefonszámon.

A Xeless Kft. XXII. kerületi telephelyére keres

 tehergépkocsi-vezető munkatársat

Fő feladatok:

–      konténer- és mobil WC-szállító teherautók vezetése,

–      konténerek fel- és lepakolása, helyszíni üzembe helyezése

–      kisebb javítási, karbantartási munkák elvégzése

Feltétel:

– C kategóriás jogosítvány, minimum 1 éves vezetői gyakorlattal,

– rugalmasság, precíz, megbízható munkavégzés,

Előny:

– CE kategóriás jogosítvány

– GKI vizsga

– emelőgép-kezelői bizonyítvány

– teljes bejelentett munkaviszony,

– cafetéria, mobiltelefon

– vidékről bejárás esetén költségtérítés

– CE kategória, GKI vizsga, emelőgép-kezelői tanfolyam céges támogatása
– azonnali munkakezdés,
– kulturált munkakörülmények.

Jelentkezését az allas@xeless.com e-mail címre várjuk.